Start arrow Og艂oszenia arrow List Druh贸w OSP w Przedborzu do przedsi臋biorc贸w

List Druh贸w OSP w Przedborzu do przedsi臋biorc贸w PDF Drukuj Email
30.10.2018.

Panie i Panowie
Przedsi臋biorcy oraz W艂a艣ciciele sklep贸w
znajduj膮cych si臋 na terenie
Miasta i Gminy Przedb贸rz oraz Gmin S膮siednich

  

Szanowni Pa艅stwo, zwracam si臋 do Was w imieniu Druhen i Druh贸w Ochotniczej Stra偶y Po偶arnej w Przedborzu.
W zwi膮zku z zakupem nowego 艣redniego samochodu ratowniczo-ga艣niczego dla naszej jednostki OSP pragniemy zwr贸ci膰 si臋 do Pa艅stwa z pro艣b膮 o pomoc finansow膮 w zakupie sprz臋tu niezb臋dnego do doposa偶enia tego nowo zakupionego samochodu. Samoch贸d ten zosta艂 przez nas zakupiony jako pojazd bez wyposa偶enia potrzebnego do dzia艂a艅.
Na wyposa偶enie tego samochodu przeznaczyli艣my sprz臋t zakupiony z dotacji funduszu sprawiedliwo艣ci. S膮 to: pi艂a do drewna oraz zestaw ratowniczy PSP-R1, na kt贸ry sk艂adaj膮 si臋: torba z tlenem i pozosta艂ym sprz臋tem, zestaw szyn KRAMERA oraz nosze typu deska. Z samochodu STAR nie b臋dziemy zdejmowa膰 sprz臋tu, gdy偶 samoch贸d ten b臋dzie nadal przez nas wykorzystywany do dzia艂a艅 ratowniczo-ga艣niczych. Kwota, kt贸ra jest nam potrzebna to oko艂o 100 000,00 z艂otych. Potrzebny sprz臋t to: aparaty powietrzne, drabiny nasadkowe, spalinowy opryskiwacz, radiotelefony, latarki, t艂umice, w臋偶e ssawne, w臋偶e t艂oczne Wu- 75 i 52 oraz inne akcesoria po偶arnicze.
Pragn臋 w tym miejscu przedstawi膰 Pa艅stwu kosztorys nowo zakupionego 艣redniego samochodu ratowniczo-ga艣niczego z nap臋dem terenowym MAN 12-290. Koszt ca艂kowity to 829 635,00 z艂otych, na co sk艂ada si臋;
- dotacja Wojew贸dzkiego Funduszu Ochrony 艢rodowiska i Gospodarki Wodnej w 艁odzi 249 886,00 z艂otych,
- dotacja Narodowego  Funduszu Ochrony 艢rodowiska i Gospodarki Wodnej 164 931,00 z艂otych
- dotacja Komendy G艂贸wnej Pa艅stwowej Stra偶y Po偶arnej 215 000,00 z艂otych
- wk艂ad w艂asny Gminy Przedb贸rz 199 818,00 z艂otych.
Je艣li macie Pa艅stwo 偶yczenie wsparcia naszej Jednostki podajemy numer naszego konta bankowego w Banku Sp贸艂dzielczym w Przedborzu:
03 8988 0001 0000 0012 2353 0004 lub kontakt telefoniczny: 502 604 845.  

  

W imieniu Druhen i Druh贸w OSP Przedb贸rz pozdrawiam oraz dzi臋kuj臋 za wsparcie naszej inicjatywy.

 
« poprzedni artyku   nast阷ny artyku »

Pierwszy portal o Przedborzu  
Design by Studio Orma艅ski