Start

Aktualności serwisu www.przedborz.com.pl
Nowy ginekolog w SP ZOZ w Przedborzu
21.01.2015.
W Poradni Ginekologiczno-Położniczej w Samodzienym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Przedborzu przy ul. Częstochowskiej 25 od stycznia przyjmuje specjalista ginekologii i położnictwa lek. Stefan Zejda. Poradnia czynna jest w poniedziałki, czwartki i piątki. Szczegółowe informacje i zapisy pod numerem tel. 44 781 20 43.
 
Wyzwolenie Przedborza
19.01.2015.
Styczeń 1945 roku był ważnym okresem w życiu mieszkańców regionu piotrkowskiego. Wojska sowieckie wyzwalały kolejne miasta i wioski spod okupacji niemieckiej. Po niemal sześciu latach dobiegała końca okrutna wojna. 16 stycznia wyzwolone zostało Radomsko, a 17 stycznia po zaciętych walkach oddziały I Frontu Ukraińskiego zdobyły Przedbórz. Dzień później wolność odzyskał Piotrków Trybunalski. Także 16 stycznia wyzwolone zostały Końskie. W styczniu tego roku minęło dokładnie 70 lat od tych wydarzeń.
Czytaj całość
 
Nowi lekarze w SP ZOZ
15.01.2015.
W Samodzienym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Przedborzu przy ul. Częstochowskiej 25 od stycznia oprócz lek. Jadwigi Kamińskiej-Nowak i lek. Jerzego Buca przyjmują także nowi lekarze ogólni. We wtorki i czwartki przyjmuje lek. Anna Nowak-Lodowska, w środy lek. Barbara Maziarz, w czwartki lek. Andrzej Laczek. Po krótkiej przerwie czynny jest Wiejski Ośrodek Zdrowia w Górach Mokrych, lekarze przyjmują tam we wtorki i czwartki.
 
Orkiestra zagrała w Przedborzu
12.01.2015.
W niedzielę 11 stycznia w Polsce odbywał się 23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do akcji przyłączył się również Przedbórz.
Czytaj całość
 
Dzisiaj w Betlejem...
22.12.2014.
„Dziecię nam się narodziło, Syn został nam dany... Nazwano Go imieniem: Przedziwny Doradca, Bóg Mocny, Odwieczny Ojciec, Książę Pokoju” (Iz 9,5).
Czytaj całość
 
Nad zalewem powstała siłownia
21.12.2014.
W ostatnim czasie coraz badziej popularne stają się siłownie plenerowe. Chętnie korzystają z nich zarówno dorośli, jak i dzieci. Od kilku dni taką siłownię mamy w Przedborzu, znajduje się nad zalewem, obok placu zabaw i skate-parku, od strony ul. Turystycznej.
Czytaj całość
 

Pierwszy portal o Przedborzu  
Design by Studio Ormański