Start
 

Aktualności serwisu www.przedborz.com.pl
Remont mostu [aktualizacja]
08.08.2016.
Mieszkańcy Przedborza oraz kierowcy jadący przez Przedbórz muszą uzbroić się w cierpliwość. Na 171 kilometrze drogi krajowej nr 42 występują utrudnienia oraz zmiany w organizacji ruchu na moście i rondzie. W piątek rozpoczął się remont mostu na Pilicy, który potrwać ma do grudnia.
Czytaj całość
 
Dni Radoszyc z kuglem, Boczkiem i Dodą
03.08.2016.
Organizatorzy zgodnie mówią, że tylu ludzi w Radoszycach, oddalonych od Przedborza o blisko 40 km, jeszcze nie widzieli. XV edycja festynu Radoszyczanie Dzieciom przyciągnęła prawdziwe tłumy, które wypełniły tamtejszy stadion.
Czytaj całość
 
Piknik rekreacyjny nad zalewem
01.08.2016.
Piknik sportowo-rekreacyjny odbywał się w niedzielę 26 lipca nad zalewem. Rozegrano zawody w mini-golfa, konkurs na najszybszy zjazd ze zjeżdżalni oraz turniej piłki plażowej, który co roku cieszy się niesłabnącym powodzeniem wsród amatorów sportów plażowych. Mimo przelotnych opadów deszczu chętnych do rywalizacji nie brakowało. Natomiast ci, którym ze sportem jest nie po drodze, mogli skorzystać ze stoisk gastronomicznych albo pokibicować.
Czytaj całość
 
Poświęcenie Drogi Krzyżowej
29.07.2016.
W związku ze Światowymi Dniami Młodzieży, które odbywały się w lipcu tego roku w Krakowie, w parafii Przedbórz przebywała 58-osobowa grupa pielgrzymów z RPA, a wraz z nimi kardynał Wilfrid Fox Napier, arcybiskup Durbanu oraz biskupi: Victor Hlolo Phalana i Stanisław Dziuba. W niedzielę 24 lipca kardynał Napier poświęcił znajdującą się na placu przykościelnym Drogę Krzyżową.
Czytaj całość
 
Diamentowy jubileusz ks. Wacława Tomczyka
18.07.2016.
Ksiądz kanonik Wacław Tomczyk, były proboszcz parafii św. Aleksego w Przedborzu, świętował 60-lecie kapłaństwa. Z tej okazji odprawił uroczystą sumę odpustową w przedborskiej świątyni.
Czytaj całość
 
Prezentacja pamiętnika burmistrza Przedborza
11.07.2016.
W minioną niedzielę w sali kinowej Miejskiego Domu Kultury w Przedborzu odbyła się prezentacja kolejnej książki, wydanej przez Towarzystwo Miłośników Przedborza pt. "Pamiętnik burmistrza miasta Przedborza Konstantego Kozakiewicza".
Czytaj całość
 
Tak się bawił Przedbórz na święcie miasta!
30.06.2016.
Czytaj całość
 
Zaproszenie na zajęcia sportowe do Dojo
26.06.2016.
Zapraszamy dzieci z gminy Przedbórz do udziału w zajęciach sportowych z zakresu wschodnich sztuk walki, organizowanych przez Polski Związek Karate Tradycyjnego. Zajęcia odbywać się będą w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki "Dojo - Stara Wieś" w terminie 27.06.2016 - 27.08.2016.
Czytaj całość
 
Poszukujemy osób do współpracy
23.07.2015.
Poszukujemy chętnych, którzy chcieliby współtworzyć serwis Przedbórz.com.pl poprzez zamieszczanie relacji z bieżących wydarzeń i ogłoszeń. Zapewniamy pomoc techniczną oraz merytoryczną. Zainteresowanych prosimy o wiadomość przez zakładkę 'Kontakt' u góry strony.
 

Pierwszy portal o Przedborzu  
Design by Studio Ormański