Start
 

Aktualności serwisu www.przedborz.com.pl
Zaproszenie na zajęcia sportowe do Dojo
26.06.2016.
Zapraszamy dzieci z gminy Przedbórz do udziału w zajęciach sportowych z zakresu wschodnich sztuk walki, organizowanych przez Polski Związek Karate Tradycyjnego. Zajęcia odbywać się będą w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki "Dojo - Stara Wieś" w terminie 27.06.2016 - 27.08.2016.
Czytaj całość
 
Przyśpiewka ludowa
21.06.2016.
Ponad 350 twórców ludowych przyjechało do Przedborza, aby wziąć udział w XXXVIII Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki i Przyśpiewki Ludowej, który w niedzielę 19 czerwca odbywał się na Rynku w Przedborzu. Organizatorem był Miejski Dom Kultury w Przedborzu wraz z Towarzystwem im. Marii Konopnickiej w Górach Mokrych.
Czytaj całość
 
Mamo, tato, baw się z nami - relacja z festynu szkolnego
12.06.2016.
Występy, pokazy karate, konkursy oraz coś dla podniebienia, to tylko część atrakcji, jakie czekały na uczestników festynu szkolnego, który odbywał się w Rynku w Przedborzu w sobotę 4 czerwca.
Czytaj całość
 
Motoserce
02.06.2016.
Blisko 200 motocykli zjechało w sobotę 28 maja do Przedborza na III edycję Motoserca. Były koncerty, pokazy, konkursy i zbiórka krwi, której w tym roku zebrano rekordową ilość. Organizatorem był klub VC 19-78 MC Chapter Przedbórz wraz z Chapterem Włoszczowa.
Czytaj całość
 
Podwórko Nivea - głosujmy na Przedbórz!
22.05.2016.
Na początku maja ruszyła II edycja akcji PODWÓRKO NIVEA. PODWÓRKO NIVEA to wyjątkowe Rodzinne Miejsce Zabaw. W ramach akcji powstać ma 40 rodzinnych miejsc zabaw. Zbudowane zostaną w lokalizacjach, które zbiorą najwięcej głosów. Oczywiście tylko i wyłącznie od nas zależy, czy jedno z nich znajdzie się w Przedborzu, a jest taka szansa. Zachęcamy wszystkich do czynnego udziału i oddawania głosów, oczywiście na Przedbórz!
Czytaj całość
 
Poszukujemy osób do współpracy
23.07.2015.
Poszukujemy chętnych, którzy chcieliby współtworzyć serwis Przedbórz.com.pl poprzez zamieszczanie relacji z bieżących wydarzeń i ogłoszeń. Zapewniamy pomoc techniczną oraz merytoryczną. Zainteresowanych prosimy o wiadomość przez zakładkę 'Kontakt' u góry strony.
 

Pierwszy portal o Przedborzu  
Design by Studio Ormański