Start
 

Aktualności serwisu www.przedborz.com.pl
Światowy festiwal poezji z Przedborzu
17.08.2017.
Tegoroczny XXVI już Światowy Festiwal Poezji Marii Konopnickiej odbywał się od 14 sierpnia do 15 sierpnia w Przedborzu. W ramach festiwalu przeprowadzono konkursy, odbywały się recitale, pokazy i prezentacje programów dowolnych. Nie mogło też zabraknąć koncertów.
Czytaj całość
 
IRA świętowała jubileusz w Sulejowie
16.08.2017.
W ramach II Wakacyjnego Maratonu Imprez, który zorganizowano na sulejowskim Podklasztorzu od 12 do 15 sierpnia odbywało się wiele wydarzeń klulturalnych i rozrywkowych. Każdy dzień to inny rodzaj atrakcji. Był piknik motoryzacyjny ze zlotem starych samochodów, zbiórka krwi, pokazy ratownictwa medycznego, turniej DJ-ów, biesiada rodzinna, pokaz szarży ułańskiej, konkursy z nagrodami... i wiele innych atrakcji, wśród których każdy na pewno znalazł coś dla siebie.
Czytaj całość
 
Lato z Radiem zagra w Piotrkowie
11.08.2017.
Już w najbliższą niedzielę 20 sierpnia na lotnisku aeroklubu w Piotrkowie Trybunalskim odbędzie się koncert Lata z Radiem. Wystąpią m.in. zespoły Zakopower oraz IRA. Początek o godz. 16.00 Wstęp wolny.
Czytaj całość
 
Relacje z Festynu Ewangelizacyjnego
10.08.2017.
W minioną niedzielę w parafii Przedbórz odbył się coroczny Festyn Ewangelizacyjny. Obszerną relację filmową można obejrzeć TUTAJ, relacje zdjęciowe znajdują się m.in. na stronie internetowej Parafii Przedbórz oraz Radia FIAT (bezpośredni link do artrykułu znajduje się TUTAJ). Artykuł o festynie znajduje się także w tygodniku Co Nowego z piątku 11 sierpnia. Rozmowy z ks. proboszczem Henrykiem Dziadczykiem oraz klerykiem Piotrem Sinkiewiczem można posłuchać TUTAJ.
Czytaj całość
 
Sportowo nad zalewem
02.08.2017.
W ostatnią niedzielę lipca zalew przedborski przeżywał prawdziwe oblężenie. Przyciągnął nie tylko amatorów kąpieli i plażowania, choć ich nie brakowało, ale także tych, którzy chcieli spędzić czas aktywnie, zorganizowano bowiem piknik sportowo-rekreacyjny.
Czytaj całość
 
Dni Przedborza z Wandą i Bandą i Gąssowskim
24.06.2017.
Zespół Banda i Wanda oraz Wojciech Gąssowski były gwiazdami tegorocznych Dni Przedborza, które odbywały się w weekend 17-18 czerwca. W niedzielę zorganizowano także XXXIX Ogólnopolski Przegląd Piosenki i Przyśpiewki Ludowej.
Czytaj całość
 
Kto wystąpi na Dniach Przedborza? Kto w okolicy? [Aktualizacja: 1.06.2017]
09.04.2017.
Tegoroczne Dni Przedborza odbędą się 17-18 czerwca. Gwiazdami będą: zespół Wanda i Banda (sobota, 17 czerwca - informacja ze strony internetowej zespołu) oraz (nieoficjalnie) Wojciech Gąsowski. Więcej szczegółów wkrótce. Oficjalnie natomiast wiadomo, że na Dniach Radomska, które odbędą się w pierwszy weekend czerwca, gwiazdami będą KOMBII, Margaret, Kasia Moś oraz Kabaret Smile. Kogo jeszcze zobaczymy w okolicy?
Czytaj całość
 

Pierwszy portal o Przedborzu  
Design by Studio Ormański