Start

Aktualności serwisu www.przedborz.com.pl
Rajd ekologiczny z piosenką
29.09.2014.
W ramach obchodów Światowego Dnia Turystyki, który przypada 27 września, w niedzielę 28 września w Przedborzu zorganizowano XXIV Ogólnopolski Konkurs Piosenki Turystyczno-Przyrodniczej, połączony z Ekologicznym Rajdem Śladami Kazimierza Wielkiego.
Czytaj całość
 
Poszukiwani wolontariusze Szlachetnej Paczki
16.09.2014.
Przedbórz dołączył do ogólnopolskiego projektu Szlachetna Paczka. Poszukiwani są wolontariusze, którzy wezmą udział w tegorocznej akcji w naszym mieście. Aby się zarejestrować wystarczy wejść TUTAJ, wpisać i wysłać swój adres mailowy.
 
Lekarz neurolog w SP ZOZ
15.09.2014.
Od 18 września 2014 r. w co drugi czwartek od godz. 16:00 w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Przedborzu, ul. Częstochowska 25, przyjmował będzie neurolog lek. Kazimierz Skura, specjalista anestezjologii i intensywnej terapii. Zapisy w rejestracji SP ZOZ w Przedborzu oraz pod nr tel. 44 781 20 43. Wizyty udzielane są odpłatnie.
 
Pielgrzymka do kościoła św. Aleksego na Awentynie w Rzymie
10.09.2014.
Awentyn to jedno z siedmiu wzgórz, na których położony jest Rzym, stolica Włoch. Dlaczego piszemy o nim na naszych stronach? Otóż znajduje się tam Kościół św. Bonifacego i Aleksego, w którym jest kaplica patrona parafii Przedbórz, św. Aleksego, gdzie spoczywają jego szczątki. Poniżej przedstawiamy relację Andrzeja Stoleckiego z Praszki z pielgrzymki do tego miejsca.
Czytaj całość
 
Festyn parafialny z Pietrzakiem
08.09.2014.
„Radujcie się w Panu” - to hasło tegorocznego festynu parafialnego, który odbywał się w niedzielę 7 września w Przedborzu na placu przy kościele parafialnym. Na gości czekało wiele atrakcji i dla duszy i dla ciała. Gwiazdą był znany polski satyryk i aktor Jan Pietrzak.
Czytaj całość
 

Pierwszy portal o Przedborzu  
Design by Studio Ormański