Start
 

Aktualności serwisu www.przedborz.com.pl
Most w Przedborzu już przejezdny!
25.10.2016.
Wcześniej niż przewidywano zakończyła się modernizacja mostu w Przedborzu. Trwają jeszcze drobne prace wykończeniowe, ale zniknęły już utrudnienia w ruchu, a wraz z nimi korki, które stawały się uciążliwe nie tylko dla kierowców jadących tranzytem, ale przede wszystkim dla mieszkańców miasta. Oba pasma mostu są już przejezdne, wyłączona i zdemontowana została sygnalizacja świetlna. Wg wcześniejszych informacji GDDKiA utrudnienia trwać miały do grudnia. Na szczęście z pracami uporano się wcześniej.
 
Zaproszenie na Kwestę
16.10.2016.

Plakat

   

Efekt ubiegłorocznej Kwesty można zobaczyć na stronie internetowej http://tmp.przedborz.net

 
Rewitalizacja parku
26.09.2016.
Rozpoczęła się rewitalizacja zabytkowego parku przy ul. Trytwa w Przedborzu. Park będzie nosił imię Tadeusza Kościuszki. Na realizację inwestycji, która kosztować będzie ponad pół miliona złotych, gminie udało się pozyskać dofinansowanie.
Czytaj całość
 
Pożegnanie prof. Zygmunta Wnuka
14.09.2016.
Bliscy, przyjaciele, współpracownicy, rodzina, studenci, a także liczni mieszkańcy Przedborza pożegnali we wtorek 13 września zmarłego prof. Zygmunta Wnuka. Naukowiec i przyrodnik spoczął na cmentarzu parafialnym w rodzinnym Przedborzu.
Czytaj całość
 
Poszukujemy osób do współpracy
23.07.2015.
Poszukujemy chętnych, którzy chcieliby współtworzyć serwis Przedbórz.com.pl poprzez zamieszczanie relacji z bieżących wydarzeń i ogłoszeń. Zapewniamy pomoc techniczną oraz merytoryczną. Zainteresowanych prosimy o wiadomość przez zakładkę 'Kontakt' u góry strony.
 

Pierwszy portal o Przedborzu  
Design by Studio Ormański