Start

Aktualności serwisu www.przedborz.com.pl
Śląska Biesiada w MDK
26.03.2015.
Miejski Dom Kultury w Przedborzu zaprasza na Śląską Biesiadę. Wystąpią gwiazdy TVS: Kabaret Grzesia Stasiaka oraz Grupa Fest. Termin imprezy 15 maja godz. 18:00. Bilety w cenie 30 zł. (przedsprzedaż) oraz 40 zł. (w dniu koncertu) do nabycia w MDK, Rynek 14.
Czytaj całość
 
II Maraton kajakowy na Pilicy "Wielka Siła"
25.03.2015.

W sobotę 28 marca o godz. 6:00 przy moście w Przedborzu wystartuje II Cross-Maraton kajakowy "Wielka Siła", dedykowany dzieciom z autyzmem. Trasa liczy 115 km, biegnie przez Przedbórz-Sulejów-Tomaszów Mazowiecki-Domaniewice. Szczegóły poniżej oraz na stronie internetowej organizatora.

Czytaj całość
 
Koncerty Łukasza Trepczyńskiego
24.03.2015.
Uroczysty koncert w Szkole Muzycznej im. Alfreda Wiłkomirskiego w Kaliszu 6 marca rozpoczął obchody Roku Rodziny Wiłkomirskich w Kaliszu, ustanowionego przez Radę Miejską. Wśród artystów, którzy wystąpili podczas koncertu, był nasz utalentowany pianista, Łukasz Trepczyński. Za kilka dni Trepczyński zagra też koncert w Zakopanem.
Czytaj całość
 
Dorota Czaja w "Celebrity Splash"
23.03.2015.
Od marca w telewizji Polsat można oglądać nowy program rozrywkowy pt. "Celebrity Splash". Uczestnikami programu są znane polskie gwiazdy, których zadaniem jest skakanie do wody z trampoliny, z różnych wysokości, przy wykonywaniu różnych akrobacji. Skoki są oceniane przez jury. Wśród uczestników jest aktorka i tancerka Dorota Czaja. Odcinek z jej udziałem będzie można obejrzeć już w najbliższą sobotę 28 marca o godz. 20.00 w Polsacie.
Czytaj całość
 
W Urzędzie Miejskim będzie można złożyć PIT
21.03.2015.
Jeśli ktoś nie złożył jeszcze zeznania rocznego, nie będzie musiał jechać do Radomska ani wysyłać deklaracji drogą pocztową. Będzie mógł to zrobić na miejscu. Zgodnie z komunikatem Naczelnika US w Radomsku, w dniu 31 marca br. (wtorek) w godz. 9.00-13.00 w Urzędzie Miejskim w Przedborzu utworzone zostanie stanowisko przyjmowania zeznań rocznych za 2014 rok, obsługiwane przez pracownika Urzędu Skarbowego w Radomsku. Źródło: Portal Administracji Skarbowej Województwa Łódzkiego. Treść komunikatu poniżej.
Czytaj całość
 
Dzień Kobiet w MDK
09.03.2015.
W Miejskim Domu Kultury w Przedborzu świętowano Dzień Kobiet. W niedzielę 8 marca zorganizowano program artystyczny, przygotowany przez dzieci i młodzież oraz ich opiekunów.
Czytaj całość
 
Spłonęło Audi
03.03.2015.
W poniedziałek 2 marca w godzinach południowych na drodze między Przedborzem a Korytnem podczas jazdy stanęło w płomieniach Audi 80. Pożar wybuchł w komorze silnika. W akcji gaśniczej uczestniczyła jedna jednostka OSP w Przedborzu. Samochód spłonął doszczętnie. Na szczęście żadna osoba nie odniosła obrażeń.
Czytaj całość
 
Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych
03.03.2015.
Przedborskie obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, rozpoczęły się mszą świętą w intencji Żołnierzy Niezłomnych, odprawioną w miejscowym kościele parafialnym, której przewodniczył proboszcz parafii Przedbórz ks. Henryk Dziadczyk. Liturgii towarzyszyła oprawa muzyczna w wykonaniu chóru parafialnego, pod dyrekcją organisty Armanda Kwaśkiewicza. Od rana pod kościołem młodzież oraz harcerze przypinali idącym na msze biało-czerwone wstążki, na znak pamięci o tych, których wspomina się 1 marca.
Czytaj całość
 
Motoserce 2015 [aktualizacja: 20.03.2015 - dodano plakat]
17.02.2015.

W imieniu członków klubu VC 19-78 MC Prospect Chapter Przedbórz zapraszamy wszystkich na drugą edycję imprezy Motoserce, która odbędzie się 31 maja 2015 roku. Gościem specjalnym będzie zespół rockowy The Last Ride. Zagra także zespół Piff Parre, który gościł w Przedborzu w styczniu 2012 roku podczas finału WOŚP, zaśpiewa Marysia Markiewicz z Gidel, finalistka 8 edycji Must Be The Music. Więcej szczegółów podamy niebawem.

Czytaj całość
 

Pierwszy portal o Przedborzu  
Design by Studio Ormański