Start

Aktualności serwisu www.przedborz.com.pl
IRA zagrała w Radomsku
28.09.2015.
W niedzielę 27 września w Parku Solidarności w Radomsku zagrała legenda polskiego rocka, zespół IRA. Jako support wystąpiła znakomita łódzka skrzypaczka Agnieszka Flis, znana jako Agnes Violin. Okazją do zorganizowania imprezy było wyprodukowanie przez Indesit 9-milionowej pralki i 5-milionowej zmywarki w fabryce tej firmy w Radomsku.
Czytaj całość
 
Zawody kibiców
28.09.2015.
Kibice Widzewa Łódź na chwilę stali się piłkarzami. Rywalizowali w I turnieju FC Widzewa, który rozegrano w sobotę 26 września nad zalewem w Przedborzu.
Czytaj całość
 
Zaproszenie na prezentację nowej książki o Przedborzu
27.09.2015.
Na początku października do księgarń trafi książka pt. "Władze samorządowe miasta Przedborza w latach 1916-2015", wydana przez Towarzystwo Miłośników Przedborza. Wcześniej odbędzie się prezentacja książki, na którą w imieniu TMP wszystkich zainteresowanych zapraszamy. Szczegóły poniżej.
Czytaj całość
 
Zaproszenie na rajd rowerowy
21.09.2015.
Klub Turystyki Rowerowej w Przedborzu zaprasza wszystkich chętnych na rajd rowerowy, który odbędzie się 4 października. Trasa wycieczki: Przedbórz, Chałupy, Biały Brzeg, Rączki, Rezerwat Murawy Dobromiejskie, Józefów, Dojo Stara Wieś, Żeleźnica, Oleszno, Komorniki, Pilczyca, Ciemiętniki, Bobrowniki, Krzętów, Pratkowice, Przedbórz.
Czytaj całość
 
Konkurs Piosenki Turystyczno-Przyrodniczej
20.09.2015.
Po konkursach poezji przyszła kolej na konkurs piosenki. Już po raz 25. MDK w Przedborzu organizował Ogólnopolski Konkurs Piosenki Turystyczno-Przyrodniczej. Kilkudziesięciu uczestników, którzy w niedzielę 20 września prezentowali się na scenie śpiewali o górach, przyrodzie, ptakach, zwierzętach.
Czytaj całość
 
Pilica zagrała z Widzewem
17.09.2015.
W środę 16 września Pilica Przedbórz gościła na swoim boisku drużynę RTS Widzew Łódź. Imprezę ochraniały wzmocnione patrole policji, jednak obyło się bez interwencji. Mimo okazji do strzelenia gola po obu stronach, spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. Poniżej nasza fotorelacja z meczu.
Czytaj całość
 
Poszukujemy osób do współpracy
23.07.2015.
Poszukujemy chętnych, którzy od stycznia przyszłego roku będą współtworzyć serwis Przedbórz.com.pl poprzez zamieszczanie relacji z bieżących wydarzeń i ogłoszeń. Zapewniamy pomoc techniczną oraz merytoryczną. Zainteresowanych prosimy o wiadomość przez zakładkę 'Kontakt' u góry strony.
 
Harmonogram zawodów wędkarskich w 2015 roku
08.04.2015.
Czytaj całość
 

Pierwszy portal o Przedborzu  
Design by Studio Ormański