Start

Aktualności serwisu www.przedborz.com.pl
Zaproszenie na festyn parafialny
02.08.2015.
W niedzielę 6 września odbędzie się kolejny festyn parafialny, tym razem jako Festyn Ewangelizacyjny. Wystąpi zespół Deus Meus oraz Tomek Kamiński. Początek godz. 14:00 Program poniżej.
Czytaj całość
 
DRODZY MIESZKAŃCY PRZEDBORZA I NIE TYLKO (Wojciech Mordak)
31.07.2015.
Dawno już nie pisałem o tym co się dzieje w naszym mieście, ostatnio jakieś pięć lat temu , ale to co wyprawia nasz włodarz (Burmistrz) woła o pomstę do nieba. W dniu 31 lipca nasz Włodarz zaprosił do Urzędu Miejskiego Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Przedborzu po to, aby przekazać nam dokument rozwiązujący umowę użyczenia pomieszczeń strażnicy przy ulicy Mostowej 22 (obowiązującą do dnia 31 grudnia 2015 roku), gdyż jak stwierdził Gmina otrzymała wsparcie finansowe na zaadoptowanie pomieszczeń dla KLUBU SENIORA, w sali weselnej naszej remizy, która od zawsze była w rękach i zarządzie OSP.
Czytaj całość
 
Piknik nad zalewem
31.07.2015.
W niedzielę 26 lipca nad zalewem w Przedborzu zorganizowano piknik sportowo-rekreacyjny. Mimo że pogoda nie dopisała, uczestników nie brakowało i niemal na wszystkie atrakcje znaleźli się amatorzy.
Czytaj całość
 
Wykopali kości, złota nie znaleźli
24.07.2015.
W połowie czerwca rozpoczęto budowę ogrodzenia wokół terenu dawnego cmentarza żydowskiego w Przedborzu. Prace jednak wstrzymano po tym, jak natrafiono na ludzkie kości. Sprawę bada radomszczańska prokuratura.
Czytaj całość
 
Poszukujemy osób do współpracy
23.07.2015.
Poszukujemy chętnych, którzy od stycznia przyszłego roku będą współtworzyć serwis Przedbórz.com.pl poprzez zamieszczanie relacji z bieżących wydarzeń i ogłoszeń. Zapewniamy pomoc techniczną oraz merytoryczną. Zainteresowanych prosimy o wiadomość przez zakładkę 'Kontakt' u góry strony.
 
Dzieci z Przedborza trenują w Dojo
13.07.2015.
Od 1 lipca w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki Dojo - Stara Wieś prowadzone są zajęcia z karate dla dzieci z gminy Przedbórz. W tym roku zajęcia cieszą się rekordowym zainteresowaniem, bierze w nich udział blisko 40 dzieci. Nadal można się zapisywać, w tym celu należy zgłosić się do recepcji centrum Dojo. Zajęcia prowadzone będą do 31 sierpnia.
Czytaj całość
 
Harmonogram zawodów wędkarskich w 2015 roku
08.04.2015.
Czytaj całość
 

Pierwszy portal o Przedborzu  
Design by Studio Ormański