Start arrow Wydarzenia arrow 2009 arrow Spotkanie z Januszem Wojciechowskim

Spotkanie z Januszem Wojciechowskim PDF Drukuj Email
22.04.2009.

W sali OSP w Przedborzu w niedzielę 26 kwietnia odbyło się spotkanie z Januszem Wojciechowskim, deputowanym do Parlamentu Europejskiego i kandydatem w czerwcowych wyborach do europarlamentu. Ogranizatorem  spotkania był dr Ireneusz Kraś, wiceprzewodniczący rady powiatu radomszczańskiego.

W spotkaniu oprócz mieszkańców Przedborza i okolicznych wiosek oraz sołtysów udział wzięli burmistrz Przedborza Miłosz Naczyński, wiceprzewodnicząca rady miejskiej Przedborza Pani Katarzyna Barabasz, radny sejmiku wojewódzkiego woj. łódzkiego Witold Witczak oraz dr Piotr Grabowski, radny sejmiku województwa łódzkiego z Piotrkowa, kandydat do europarlamentu w najbliższych wyborach, znajdujący się wraz z Janueszm Wojciechowskim na liście kandydatów woj. łódzkiego do europarlamentu z ramienia Prawa i Sprawiedliwości.

Janusz Wojciechowski urodził się 6 grudnia 1954 w Rawie Mazowieckiej. Polski polityk, prawnik, były prezes Najwyższej Izby Kontroli, poseł na Sejm II kadencji, wicemarszałek IV kadencji Sejmu, od 2004 deputowany do Parlamentu Europejskiego, wiceprzewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi, wiceprzewodniczący Parlamentarnej Intergrupy na rzecz Ochrony Zwierząt (Animal Welfare Intergroup), członek Komisji Kontroli Budżetu. Kiedyś członek i prezes PSL, obecnie związany ze Stronnictwem "Piast". Więcej o działalności Janusza Wojciechowskiego można przeczytać TUTAJ

 

1.
img01.jpg
2.
img02.jpg
3.
img03.jpg
4.
img05.jpg
5.
img07.jpg
6.
img09.jpg
7.
img10.jpg
8.
img12.jpg
9.
img13.jpg
10.
img14.jpg
11.
img15.jpg
12.
img16.jpg

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Pierwszy portal o Przedborzu  
Design by Studio Ormański