Start arrow Ogłoszenia arrow List Druhów OSP w Przedborzu do przedsiębiorców

List Druhów OSP w Przedborzu do przedsiębiorców PDF Drukuj Email
30.10.2018.

Panie i Panowie
Przedsiębiorcy oraz Właściciele sklepów
znajdujących się na terenie
Miasta i Gminy Przedbórz oraz Gmin Sąsiednich

  

Szanowni Państwo, zwracam się do Was w imieniu Druhen i Druhów Ochotniczej Straży Pożarnej w Przedborzu.
W związku z zakupem nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla naszej jednostki OSP pragniemy zwrócić się do Państwa z prośbą o pomoc finansową w zakupie sprzętu niezbędnego do doposażenia tego nowo zakupionego samochodu. Samochód ten został przez nas zakupiony jako pojazd bez wyposażenia potrzebnego do działań.
Na wyposażenie tego samochodu przeznaczyliśmy sprzęt zakupiony z dotacji funduszu sprawiedliwości. Są to: piła do drewna oraz zestaw ratowniczy PSP-R1, na który składają się: torba z tlenem i pozostałym sprzętem, zestaw szyn KRAMERA oraz nosze typu deska. Z samochodu STAR nie będziemy zdejmować sprzętu, gdyż samochód ten będzie nadal przez nas wykorzystywany do działań ratowniczo-gaśniczych. Kwota, która jest nam potrzebna to około 100 000,00 złotych. Potrzebny sprzęt to: aparaty powietrzne, drabiny nasadkowe, spalinowy opryskiwacz, radiotelefony, latarki, tłumice, węże ssawne, węże tłoczne Wu- 75 i 52 oraz inne akcesoria pożarnicze.
Pragnę w tym miejscu przedstawić Państwu kosztorys nowo zakupionego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem terenowym MAN 12-290. Koszt całkowity to 829 635,00 złotych, na co składa się;
- dotacja Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi 249 886,00 złotych,
- dotacja Narodowego  Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej 164 931,00 złotych
- dotacja Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej 215 000,00 złotych
- wkład własny Gminy Przedbórz 199 818,00 złotych.
Jeśli macie Państwo życzenie wsparcia naszej Jednostki podajemy numer naszego konta bankowego w Banku Spółdzielczym w Przedborzu:
03 8988 0001 0000 0012 2353 0004 lub kontakt telefoniczny: 502 604 845.  

  

W imieniu Druhen i Druhów OSP Przedbórz pozdrawiam oraz dziękuję za wsparcie naszej inicjatywy.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Pierwszy portal o Przedborzu  
Design by Studio Ormański