2011
Moje rodzinne strony - konkurs pamiętnikarski rozstrzygnięty PDF Drukuj Email
19.12.2011.
Konkurs pamiętnikarski pt.: „Moje strony rodzinne dawniej, a dziś”, zorganizowany przez Towarzystwo im. Marii Konopnickiej w Górach Mokrych oraz Miejski Dom Kultury w Przedborzu, został rozstrzygnięty. W czwartek 15 grudnia zwycięzcom wręczono nagrody.
Czytaj całość
 
Violetta Villas nie żyje PDF Drukuj Email
08.12.2011.
W poniedziałek 5 grudnia w godzinach wieczornych, w swoim domu w Lewinie Kłodzkim koło Kudowy Zdroju zmarła piosenkarka Violetta Villas. Artystka kilkakrotnie gościła na przedborskich imprezach.
Czytaj całość
 
Piosenka patriotyczna PDF Drukuj Email
01.12.2011.
W niedzielę 27 listopada na scenie przedborskiego MDK rywalizowano w XX Jubileuszowym Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki i Pieśni o Ojczyźnie, który podobnie jak sobotni konkurs zorganizowały Towarzystwo im. Marii Konopnickiej oraz Miejski Dom Kultury w Przedborzu.
Czytaj całość
 
Konkurs piosenki ekologicznej PDF Drukuj Email
01.12.2011.
XXI Ogólnopolski Konkurs Piosenki Ekologicznej odbywał się w minioną sobotę 26 listopada w Miejskim Domu Kultury w Przedborzu. Organizatorami imprezy były Towarzystwo im. Marii Konopnickiej oraz Miejski Dom Kultury w Przedborzu.
Czytaj całość
 
Most w Chałupach otwarty! PDF Drukuj Email
23.11.2011.
W poniedziałek 21 listopada 2011 roku uroczyście otwarto nowy most na Pilicy w miejscowości Chałupy. W otwarciu wzięło udział wielu zaproszonych gości, a także mieszkańcy i sołtys Chałup. Nowy obiekt poświęcił ks. Marcin Rębiś.
Czytaj całość
 
Na ludową nutę PDF Drukuj Email
22.11.2011.
Niedziela 20 listopada upłynęła w Przedborzu na ludowo, a to za sprawą XXXIII Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki i Przyśpiewki Ludowej, który się odbywał w miejscowym Miejskim Domu Kultury.
Czytaj całość
 
Obchody święta odzyskania niepodległości PDF Drukuj Email
17.11.2011.
11 listopada w całej Polsce świętowano 93. rocznicę odzyskania niepodległości. Uroczystości odbywały się także w Przedborzu. Obchody rozpoczęły się mszą świętą w miejscowym kościele parafialnym odprawioną w intencji Ojczyzny.
Czytaj całość
 
Złote Gody PDF Drukuj Email
08.11.2011.
Złote gody, czyli 50-lecie wspólnego pożycia małżeńskiego obchodzi w tym roku 27 par małżeńskich w gminie Przedbórz. Z tej okazji 27 października w miejscowym kościele parafialnym odprawiono uroczystą mszę świętą z udziałem jubilatów oraz ich rodzin, a po mszy w bursie szkolnej zorganizowano poczęstunek.
Czytaj całość
 
Przedbórz Memory Photo Day 2011 PDF Drukuj Email
04.11.2011.
Przedbórz Memory Photo Day, czyli tegoroczny dzień Wszystkich Świętych w obiektywie internautów.
Czytaj całość
 
Kwesta podsumowana PDF Drukuj Email
04.11.2011.
W tym roku już po raz trzeci Towarzystwo Miłośników Przedborza zorganizowało kwestę na rzecz odnowienia niszczejących nagrobków na cmentarzu przedborskim. Podobnie jak rok temu, udało się zebrać ponad 4 tys. złotych.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 21 z 62

Pierwszy portal o Przedborzu  
Design by Studio Ormański