2009
Mobilna wersja strony PDF Drukuj Email
23.12.2009.

Wychodząc naprzeciw nowym rozwiązaniom technicznym stworzyliśmy mobilną wersję strony internetowej przedborz.com.pl. Jest ona przeznaczona dla użytkowników telefonów komórkowych oraz PDA.


Wszystkich mobilnych użytkowników zapraszam pod adres
http://m.przedborz.com.pl

Czytaj całość
 
Rozwiązanie konkursu "Jesień w moim mieście" PDF Drukuj Email
18.12.2009.

W Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Marii Konopnickiej w Przedborzu rozstrzygnięty został konkurs „Jesień w moim mieście”. Do Biblioteki napłynęło 57 prac wykonanych przez dzieci z klas I-III (szkoły podstawowej).

Czytaj całość
 
Świąteczne biblioteki PDF Drukuj Email
18.12.2009.

Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Konopnickiej w Przedborzu zaprosiła grupę przedszkolaków z Samorządowego Przedszkola Publicznego w Przedborzu, z wychowawczynią panią Wiesławą Poźniak i panią Zofią Kwiatkowską, na wspólne ubieranie choinki.

Czytaj całość
 
Św. Mikołaj odwiedził dzieci w Przedborzu PDF Drukuj Email
07.12.2009.
W niedzielę 6 grudnia w Miejskim Domu Kultury w Przedborzu odbyło się przedstawienie mikołajkowe dla najmłodszych. Dzieci wypełniły po brzegi salę MDK.
Czytaj całość
 
XVIII Ogólnopolski Festiwal Piosenki i Pieśni o Mojej Ojczyźnie PDF Drukuj Email
07.12.2009.
XVIII Ogólnopolski Festiwal Piosenki i Pieśni o Mojej Ojczyźnie odbył się w sobotę 5 grudnia w Miejskim Domu Kultury w Przedborzu. W konkursie, który odbywał się w dwóch kategoriach: soliści i zespoły rywalizowało 50 uczestników.
Czytaj całość
 
Fredro na scenie przedborskiego MDK PDF Drukuj Email
03.12.2009.
Młodzież z koła teatralnego działającego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Przedborzu po raz kolejny zaprezentowała swój talent aktorski. Po udanej aranżacji "Igraszek z diabłem" tym razem młodzi aktorzy przedstawili na scenie MDK sztukę Aleksandra Fredry z 1826 roku pt. "Gwałtu, co się dzieje!".
Czytaj całość
 
Piosenka Religijna w Przedborzu PDF Drukuj Email
24.11.2009.
Już po raz dziesiąty, 22 listopada w dniu Św. Cecylii patronki muzyki kościelnej odbył się w MDK w Przedborzu KONKURS PIOSENKI RELIGINEJ.  Organizatorem konkursu było tradycyjnie Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży /KSM/  działające przy Parafii Św. Aleksego w Przedborzu.
Czytaj całość
 
Biskup odwiedził Przedbórz PDF Drukuj Email
19.11.2009.
Przy okazji służbowego pobytu w Watykanie, biskup diecezji Umzimkulu w RPA Stanisław Dziuba, pochodzący z wioski Zuzowy w gminie Przedbórz odwiedził swoje rodzinne strony. Wizyta miała charakter prywatny.
Czytaj całość
 
Wirtualny Przedbórz v3 PDF Drukuj Email
13.11.2009.

Od dziś za pośrednictwem internetu udostępniamy Państwu możliwość wirtualnego spacerowania po mieście. Jest to już trzecia wersja interfejsu dla wszystkich. Zapraszam do oceniania nowej wersji Wirtualnego Przedborza.

Adres zawsze ten sam:

www.wirtualny.przedborz.com.pl

 

 
Biskup poświęcił gimnazjum PDF Drukuj Email
11.11.2009.
We wtorek 10 listopada w Przedborzu dokonano uroczystego poświęcenia i wmurowania aktu erekcyjnego pod budowę gimnazjum im. Jana Pawła II. Z tej okazji w kościele parafialnym odprawiona została msza święta koncelebrowana przez biskupa pomocniczego diecezji radomskiej Adama Odzimka, który także wygłosił homilię oraz ks. dr-a Piotra Walkiewicza.
Czytaj całość
 
O ekologii w piosence PDF Drukuj Email
08.11.2009.
W przedborskim MDK w sobotę 7 listopada odbył się XIX Ogólnopolski Festiwal Piosenki Ekologicznej. W konkursie udział wzięło 120 wykonawców z całego kraju. Jury pod przewodnictwem Bogusława Nowaka oceniało uczestników w dwóch kategoriach: soliści oraz zespoły. Na zakończenie prof. Zygmunt Wnuk wygłosił swój odczyt.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 21 z 55

Pierwszy portal o Przedborzu  
Design by Studio Ormański