Start
Najlepszy kredyt gotówkowy wg. Bankier.pl
 

Aktualności serwisu www.przedborz.com.pl
Zaproszenie na wernisaż
11.10.2017.
Zapraszamy na wernisaż prac fotograficznych Pani Anety Wójcik, których tematem są portrety Przedborzan. Wystawę oglądać będzie można w remizie OSP w Przedborzu, otwarcie 15 października (niedziela) o godz. 16:00.
Czytaj całość
 
Film "Botoks" w kinie w Przedborzu
05.10.2017.
Głośny film Patryka Vegi pt. "Botoks" będzie można obejrzeć w kinie MDK w Przedborzu. Projekcja odbędzie się 24 października o godz. 17:30. Bilety w cenie 16 zł. dostępne będą przed seansem. Film odzwolony od lat 15.
Czytaj całość
 
Fani Borewicza spotkali się w Radomsku
02.10.2017.
Fani kultowego serialu "07 zgłoś się" spotkali się w Radomsku na I Ogólnopolskim Zlocie. W piątek 29 września na parkingu przed radomszczański magistrat zjechało kilkanaście zabytkowych samochodów, przeważnie polskich, chociaż było też kilka zagranicznych klasyków. Nie mogło zabraknąć oczywiście słynnych Polonezów "Borewiczów". Gośćmi zlotu byli aktorzy grający jedne z głównych ról w serialu: Bronisław Cieślak (por. Borewicz) i Jerzy Rogalski (por. Jaszczuk).
Czytaj całość
 
Prezentacja "Tajemnic Diablej Góry"
12.09.2017.
W niedzielę 3 września w Miejskim Domu Kultury w Przedborzu odbyła się prezentacja najnowszej książki płk. Wojciecha Zawadzkiego pt. "Tajemnice Diablej Góry", którą zorganizowało Towarzystwo Miłośników Przedborza.
Czytaj całość
 
Pielgrzymi wrócili do domu
12.09.2017.
W poniedziałkowe popołudnie 28 sierpnia mieszkańcy Przedborza oraz przedborska orkiestra powitali uczestników pieszej pielgrzymki na Jasną Górę, którzy tego dnia powrócili po tygodniowym pielgrzymowaniu.
Czytaj całość
 
Wielgomłyńskie dożynki
11.09.2017.
Wczoraj mieszkańcy gminy Przedbórz dziękowali za plony, rolnicy uczestniczyli w uroszystej sumie z wieńcami dożynkowymi. Dwa tygodnie wcześniej, 27 sierpnia, mieszkańcy sąsiedniej gminy Wielgomłyny świętowali dożynki. Na boisku szkolnym odbył się uroczysty festyn dożynkowy.
Czytaj całość
 
Lato z Radiem zagrało w Piotrkowie
11.09.2017.
W Przedborzu koncertu Lata z Radiem zapewne nie zobaczymy, kilka razy popularna letnia trasa koncertowa Programu I Polskiego Radia gościła w Radomsku, 20 sierpnia LzR zagrało w Piotrkowie Trybunalskim na lotnisku aeroklubu, a imprezę poprowadzili Marta Januszewska i Roman Czejarek.
Czytaj całość
 

Pierwszy portal o Przedborzu  
Design by Studio Ormański